7 خوراکی عالی و موثر در درمان بیماریها | سبزیجات

در این مقاله اطلاعات زیادی در مورد بعضی از این غذاهای فوق العاده سالم که می تونن در بخشی از رژیم غذایی ما واسه درمان بیماریا قرار گیرند رو براتون گفتیم.
بعضی از غذاها پر از موادی هستن که در درمان بیماریای جورواجور بسیار موثر و به درد بخور هستن و اثرات معجزه آسایی رو در شکست دادن بیماریا دارن. در این مقاله اطلاعات زیادی  در مورد بعضی از این غذاهای فوق العاده سالم که می تونن در بخشی از رژیم غذایی ما واسه درمان بیماریا قرار گیرند رو براتون گفتیم.

کلم بروکلی
از جمله این خوراکیا کلم بروکلیه که جا دادن اون در رژیم غذایی می تونه به سیستم ایمنی بدن کمک کرده و اونو تقویت کنه. کلم بروکلی به بهتر شدن سلامت استخون ها هم کمک می کنه. این سبزی در مقابله با سرطان و مقابله با رشد تومور در بدن بسیار به درد بخور بوده و پر از ویتامین A، E، K ، C و B6ه.

 

کیوی
این میوه کوچیک ممکنه به نظر بی خاصیت باشه، اما همین میوه شامل مقدار زیادی ویتامین C، فیبر و پتاسیمه. خوردن کیوی می تونه خطر دچار شدن به درد و رنج حاصل از بیماریای بسیار جدی مانند سرطان ، سکته مغزی ، حمله قلبی و مشکلات تنفسی رو نابود کنه. در خوب شدن زخمای بدن و بازسازی سلولای آسیب دیده هم بسیار موثره.

 

هویج
این سبزی نارنجی رنگ منبع بسیار خوبی از آنتی اکسیدان هاس که موجب کاهش خطر دچار شدن به بعضی از شکلای جور واجور سرطانا و مشکلات مربوط به قلب می شه. هویج پر از ویتامین A می باشه که واسه سلامت چشم خیلی خوبه. علاوه بر اینا، هویج شامل کلسیم، پتاسیم، فیبر و ویتامین C همه.

 

گوآوا
این گیاه شناخته شده شامل بیشترین مقدار لیکوپینه که در مقابله با سرطان خیلی خوبه. آنتی اکسیدان موجود در اونم باعث می شه رادیکالای آزاد شده تحت تاثیر شریان قرار گرفته و در مراقبت از سیستم عصبی بدن بسیار اثر داشته باشه. خوردن این میوه به سلامت پوست کمک کرده و هم اینکه در حالی که شما از اسهال ، دیابت و تب رنج می برید می تونین با خوردن این میوه بهبود یابید.

 

کلم
کلم شامل ویتامین K، B6 و C، فیبر ، فولات و منگنزه و مصرف اون نه فقط باعث تقویت استخوانا می شه بلکه در درمان واکنشای آلرژیک، التهاب ، رگهای واریسی و هم اینکه مقابله با بعضی از سرطانها هم بسیار موثر بوده. به کار گیری یه رژیم غذایی سالم در کنارغذاهای فوق العاده می تونه یه زندگی سالم و مناسب رو واسه شما رقم بزنه.

 

گیلاس
این میوه های قرمز کوچیک پر از مواد مغذی زیادی هستن. این میوه شامل فیبر ، ویتامین C بوده و خالی از هر گونه چربی و سدیمه. تحقیقات نشون داده که این میوه دارای خواص ضد پیری همه. آنتی اکسیدانا موجود در اونم باعث کاهش خطر دچار شدن به بیماریای قلبی و آرتریت می شه.

 

اسفناج
این سبزی سبز رنگ بهترین غذا واسه مغزه. اسفناج شامل ویتامین A، C، K ، آهن ، منیزیم ، فولات و کلسیم بوده و طیف بزرگی از مواد مغذی لازم بدن در مقابله با بعضی بیماریا مانند سرطان، حملات قلبی در اون گذاشته شده.

seemorgh.com

جمع آوری سلامت اکاایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *