دوم و سوم آذر بزرگترین حراج سال بامیلو برگزار می‌شود

دوم و سوم آذر سوم بزرگترین حراج سال بامیلو واسه چهارمین بار برگزار می شه. بامیلو به عنوان بنیان گذار حراجای اینترنتی در ایران، می خواد امسال این اتفاق رو در روز جمعه دوم و شنبه سوم  آذرماه ۱۳۹۷ برگزار کنه.

بامیلو بزرگترین بازار اینترنتی ایران، با مشارکت بیشتر از ۳هزار فروشنده و ۱۰۰هزار کالا امسال آماده س تا امکان خرید به صرفه رو واسه همه مردم ایران طی این حراج جفت و جور کنه.

امسال هم مثل سالای گذشته حراج۲آذر بامیلو با پشتیبانی بزرگترین اپراتور دیتای ایران ایرانسل برگزار می شه تا همه کاربران ایرونی بتونن خیلی راحت در این روز به صورت اینترنتی خرید کنن.

از دیگر همراهان بامیلو دراین حراج میشه به باشگاه مشتریان بانک ملت و پات اشاره کرد.

امسال بعضی از جنسا با تخفیفای استثنایی به طور اختصاصی واسه کاربران اپلیکیشن بامیلو در نظر گرفته شده. همه کاربران اندروید و ios می تونن با مراجعه به کافه بازار و سیب اپ این اپلیکیشن رو دانلود کنن.

بامیلو واسه اولین بار ۶ آذر ۱۳۹۴ این حراج رو برگزار کرد که مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت . ۵ آذر ۱۳۹۵ بامیلو همه رکوردهای خود از جمله رکوردهای بازدید و فروش رو شکست.

سال گذشته در بازار اینترنتی بامیلو، بیشتر از ۷۵۰٫۰۰۰ کالا به فروش رسید و نکته باحال اینکه بیشتر از ۸۰ درصد از کاربران در حراج سال گذشته اولین خرید خود از بامیلو رو همزمان با این حراج تجربه کردن.

سال ۱۳۹۶ بعضی از جنسای پرطرفدار مثل آی فون و پلی استیشن در کمتر از ۳ ثانیه و بعضی از پوشاک با تخفیفای ۹۸درصدی در کمتر از ۳۰ ثانیه خریداری شدن، هم اینکه عطرهای پرفروش در کمتر از یه دقیقه به اتمام رسیدن.

تامین کنندگان بازار اینترنتی بامیلو امسال هم جنسای متنوعی شامل جنسای لازم مثل مواد غذایی، پوشک و بعضی از لوازم الکترونیک پرمصرف رو با تخفیفای قابل توجه عرضه می کنن.

بازار اینترنتی بامیلو، به عنوان اولین و بزرگترین بازار اینترنتی کشور، فعالیت خود رو از سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی در ایران شروع کرد و طی این بازه وقتی، با همکاری بیشتر از ۱۶هزار تامین کننده و ارائه بیشتر از ۵۰۰هزار قلم کالا به مخاطبین، تا کنون موفق به کسب سهم ۳۵ درصدی در این بازار شده. می تونین واسه اطلاعات بیشتر به بامیلو مراجعه کنین.

خبرهایی ار پشتیبانی و تحویل کالا در بامیلو رو در این حراج در مطلب بدقولی بامیلو؛ پول میگیره ولی جنس تحویل نمی ده بخونین.

منبع: www.shabakeh-mag.com